Obóz Lato 02-12.07.2023 – Kaszuby 


Z przyjemnością informujemy, że po wieloletniej praktyce na półkoloniach stacjonarnych –  przyszedł czas na NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE WAKACYJNEJ!  zapraszamy naszych wszystkich podopiecznych na wspólną, niezapomnianą, niezwykłą przygodę wakacyjną!!!

                                                                                              😁😎💪🏊🏄⛵⚽🏀

 

Gdzie mieszkamy??

Hotel Gołuń

Hotel Gołuń nad jeziorem Gołuń - https://www.hotel-golun.com.pl/

Hotel położony jest w sercu Kaszub, na terenie WDZYDZKIEGO PARKU KRAJOBRAZOWEGO wśród lasów, bezpośrednio nad Jeziorem Gołuń, które wraz z J. Wdzydze, J. Radolne i J. Jelenie tworzy największy kompleks jezior na Kaszubach. Prywatna plaża, molo spacerowe, przepiękne otoczenie, smaczna kuchnia oraz wiele innych zalet sprawia, że jest to idealne miejsce do wypoczynku i świetnej zabawy.

 

 

Co będziemy robić na co dzień?!

      

     Rano będziemy organizować bloki sportowe, które będą odpowiednio dzielone na małe grupy(wiekowo),  zależy nam żeby codziennie dzieci miały możliwość uczestniczenia w innym bloku sportowym. Bloki sportowe będą dostosowane do wieku uczestników:). Na terenie hotelu dysponujemy dużą ilością atrakcji sportowych, boiska, korty, sprzęt wodny:  

 • kajaki  

 • rowery wodne

 • deski SUP 

 • zabawy w jeziorze z wykorzystaniem sprzętów wodnych + pływanie

 • gry i zabawy zespołowe

 • poranną rozgrzewkę (gimnastyka + układy taneczne) 

Program dodatkowy?!

         W programie codziennym będziemy, również realizować dodatkowe atrakcje!!! Atrakcje te będą odbywały się w godzinach popołudniowych, w drugiej części dnia:). Pomysłów na dodatkowe atrakcje lub wydarzenia jest dużo, będą różnorodne oraz dostosowane do wieku czy płci uczestnika:) 

 • gry terenowe 

 • warsztaty kulinarne 

 • " dzień na TAK" - dzień który dzieci same układają grafik zajęć i wybierają co się bawimy

 • kino  

 • wieczorne podchody 

 • warsztaty artystyczne

 • mini dyskoteka

 • olimpiada sportowa

 • zabawy survivalowe 

 • malowanie 🙂

 • gry planszówki i intelektualne

 • walka na balony z wodą

 • warsztaty z pierwszej pomocy - połączone z ratownictwem

 • i inne ciekawe atrakcje 

Wycieczki!!

 

          Zależy nam żeby uczestnicy, mieli możliwość poznania poza terenem ośrodka również okolice. Hotel i jeziora z którymi łączy się nasze J.Gołuń stanowią integralną część kompleksu Jezior Wdzydzkich - znajdują się one na terenie Wdzydzkiego Parku  Krajobrazowego.  Cała okolica posiada bogate dziedzictwo kulturowe, przyrodnicze oraz rozwiniętą infrastrukturę turystyczno - rekreacyjną. Atrakcje dodatkowe mają na celu w przyjemny sposób uczestnikom obozu trochę przybliżyć okolice Parku Wdzydzkiego.

 

 

Nasza kadra?

       

      Naszą kadrą to młode, kreatywne i aktywne osoby - związane z naszymi szkółkami pływania. Posiadające duże doświadczeniem w opiece nad dziećmi. Wszyscy nasi opiekunowie posiadają  wymagane uprawnienia opiekunów kolonijnych lub są z wykształcenia pedagogami większość po AWF. Każdy opiekun posiada również dużo dodatkowych uprawnień czy dodatkowych kursów ( instruktorzy sportu, pływania, sportów wodnych, sportów zespołowych itp.).  Standardem naszego obozu będą grupy do 10 osób, czyli na 1 opiekuna przypada nie więcej jak 10 dzieci - co zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.  

     Każdy wychowawca będzie miał przypisaną do siebie stałą grupę dzieci, za którą będzie odpowiadał. W zakresie wychowawcy będzie pełne wsparcie na wszystkich płaszczyznach dzieci z powierzonej mu grupy. Będzie dbał o to, żeby dzieci znały swój dzienny program, żeby były odpowiednio do niego przygotowane i żeby o niczym nie zapomniały ;). Uczestnicy muszą czuć, że mają pełne wsparcie ze strony wychowawcy i że mogą udać się do niego z każdym problemem!!

       Na co dzień w hotelu jest również do dyspozycji Pielęgniarka.

 

Wyżywienie

     

     Dzieci codziennie mają 3 posiłki w stołówce znajdującej się na terenie Hotelu. Wychowawcy będą dbali o punktualność, odpowiednie przygotowanie dzieci do posiłku (np. umycie rąk itd.) czy będą przypominali i pilnowali specjalnej diecie czy uczuleniach. Na stołówce będziemy spożywać śniadania, obiady i kolacje. Dodatkowo przewidujemy jeszcze czwarty posiłek w postaci podwieczorku oraz dostęp do wody przez cały dzień.

      Zgodnie z naszym programem, planujemy również warsztaty kulinarne - wtedy uczestnicy warsztatów będą przygotowywać różne potrawy itp. dla pozostałych uczestników obozu:) planujemy różnego rodzaju, owocowe desery, koktajle, lemoniady, gofry, pancakes czy desery lodowe itp. 🙂 .....

      Na obozie możemy również mieć dietę specjalną - indywidualną dla dzieci z uczuleniami, czy wegańską itp.  płatna jest dodatkowo 18 zł./dzień. 

      W podróż powrotną dzieci otrzymają prowiant na drogę - będzie on również przystosowany do diety. 

Transport

 

  Transport obejmuje trasę Warszawa - Gołuń - Warszawa. Przewóz uczestników realizuje firma transportowa posiadająca wszystkie wymagane uprawnienia i licencje. Wynajmujemy autokary o podwyższonym standardzie  - posiadające na wyposażeniu - klimatyzacje,  rozsuwane fotele z pasami bezpieczeństwa, wyposażone w WC, spełniające normy Euro 5. 

Kiedy??

  Termin wyjazdu 02.07 - 12.07 - 10 dni!!!

Ile mamy miejsc?

Obóz współorganizujemy z zaprzyjaźnioną firmą i w sumie mamy 46 miejsc - my gwarantujemy 23 miejsca:)  

Czyli mamy kameralny wyjazd!!!

Dla kogo?

Dla dzieci w wieku od 7 do 14 lat.

Cena

 

Cena zawiera!!

- realizację całego programu,

- opłacone dodatkowe atrakcje,
- opiekę wychowawczą - całą dobę,
- wykwalifikowaną kadrę,
- korzystanie ze sprzętu oraz obiektów sportowych,
- zakwaterowanie,
- pełne wyżywienie,
- transport
- ubezpieczenie NNW,
- gadżety, dyplomy, koszulkę,
- podatek VAT.

 

Diety: wegetariańska/wegańska/bezglutenowa/itp.:
18pln / osoba / dzień

 

Cena obozu 2790 zł. 

Opłata rezerwacyjna wynosi 1000zł.  

Pozostałą część kwoty możemy rozłożyć na mniejsze miesięczne płatności np. 3 raty*

 

Zapisy