Obóz Lato 02-12.07.2024 – Kaszuby 

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego  Letniego Obozu w Gołuniu!!! W zeszłym roku mieliśmy przyjemność rozpocząć przygodę z organizacją wakacyjnych Obozów dla dzieci o Profilu rekreacyjno – sportowym! Obóz odbył się w samym sercu Kaszub, w hotelu Gołuń, który jest położony nad samym jeziorem Gołuń – będącym częścią jeziora Wdzydzkiego. Na obozie zapewniamy moc atrakcji dla naszych podopiecznych, na lądzie oraz na wodzie!! Gwarantujemy dzieciom codziennie dużą dawkę ruchu, gry i zabawy zespołowe, sporty wodne oraz  zwiedzanie atrakcji w okolicy. 

                                                                                😁😎💪🏊🏄⛵⚽🏀

 

 Hotel Gołuń

Hotel Gołuń nad jeziorem Gołuń – https://www.hotel-golun.com.pl/

Hotel położony jest w sercu Kaszub, na terenie WDZYDZKIEGO PARKU KRAJOBRAZOWEGO wśród
lasów, bezpośrednio nad Jeziorem Gołuń, które wraz z J. Wdzydze, J. Radolne i
J. Jelenie tworzy największy kompleks jezior na Kaszubach. Prywatna plaża, molo
spacerowe, przepiękne otoczenie, smaczna kuchnia oraz wiele innych zalet
sprawia, że jest to idealne miejsce do wypoczynku i świetnej zabawy.

   Rano będziemy organizować bloki sportowe, które będą odpowiednio dzielone na małe grupy(wiekowo),  zależy nam żeby codziennie dzieci miały możliwość uczestniczenia w innym bloku sportowym. Bloki sportowe będą dostosowane do wieku uczestników:). Na terenie hotelu dysponujemy dużą ilością atrakcji sportowych, boiska, korty, sprzęt wodny:  

 • kajaki  

 • rowery wodne

 • deski SUP 

 • zabawy w jeziorze z wykorzystaniem sprzętów wodnych + pływanie

 • gry i zabawy zespołowe

 • poranną rozgrzewkę (gimnastyka + układy taneczne) 

     W programie codziennym będziemy, również realizować dodatkowe atrakcje!!! Atrakcje te będą odbywały się w godzinach popołudniowych, w drugiej części dnia:). Pomysłów na dodatkowe atrakcje lub wydarzenia jest dużo, będą różnorodne oraz dostosowane do wieku czy płci uczestnika:) 

 • gry terenowe 

 • warsztaty kulinarne 

 • ” dzień na TAK” – dzień który dzieci same układają grafik zajęć i wybierają co się bawimy

 • kino  

 • wieczorne podchody 

 • warsztaty artystyczne

 • mini dyskoteka

 • olimpiada sportowa

 • zabawy survivalowe 

 • malowanie 🙂

 • gry planszówki i intelektualne

 • walka na balony z wodą

 • warsztaty z pierwszej pomocy – połączone z ratownictwem

 • i inne ciekawe atrakcje 

    Zależy nam żeby uczestnicy, mieli możliwość poznania poza terenem ośrodka również okolice. Hotel i jeziora z którymi łączy się nasze J.Gołuń stanowią integralną część kompleksu Jezior Wdzydzkich – znajdują się one na terenie Wdzydzkiego Parku  Krajobrazowego.  Cała okolica posiada bogate dziedzictwo kulturowe, przyrodnicze oraz rozwiniętą infrastrukturę turystyczno – rekreacyjną. Atrakcje dodatkowe mają na celu w przyjemny sposób uczestnikom obozu trochę przybliżyć okolice Parku Wdzydzkiego.

     Naszą kadrą to młode, kreatywne i aktywne osoby – związane z naszymi szkółkami pływania. Posiadające duże doświadczeniem w opiece nad dziećmi. Wszyscy nasi opiekunowie posiadają  wymagane uprawnienia opiekunów kolonijnych lub są z wykształcenia pedagogami większość po AWF. Każdy opiekun posiada również dużo dodatkowych uprawnień czy dodatkowych kursów ( instruktorzy sportu, pływania, sportów wodnych, sportów zespołowych itp.).  Standardem naszego obozu będą grupy do 10 osób, czyli na 1 opiekuna przypada nie więcej jak 10 dzieci – co zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.  

     Każdy wychowawca będzie miał przypisaną do siebie stałą grupę dzieci, za którą będzie odpowiadał. W zakresie wychowawcy będzie pełne wsparcie na wszystkich płaszczyznach dzieci z powierzonej mu grupy. Będzie dbał o to, żeby dzieci znały swój dzienny program, żeby były odpowiednio do niego przygotowane i żeby o niczym nie zapomniały ;). Uczestnicy muszą czuć, że mają pełne wsparcie ze strony wychowawcy i że mogą udać się do niego z każdym problemem!!

      Dzieci codziennie mają 3 posiłki w stołówce znajdującej się na terenie Hotelu. Wychowawcy będą dbali o punktualność, odpowiednie przygotowanie dzieci do posiłku (np. umycie rąk itd.) czy będą przypominali i pilnowali specjalnej diecie czy uczuleniach. Na stołówce będziemy spożywać śniadania, obiady i kolacje. Dodatkowo przewidujemy jeszcze czwarty posiłek w postaci podwieczorku oraz dostęp do wody przez cały dzień.   

   Na obozie możemy również mieć dietę specjalną – indywidualną dla dzieci z uczuleniami, czy wegańską itp.  płatna jest dodatkowo 20 zł./dzień. 

      W podróż powrotną dzieci otrzymają prowiant na drogę – będzie on również przystosowany do diety. 

     Transport obejmuje trasę Warszawa – Gołuń – Warszawa. Przewóz uczestników realizuje firma transportowa posiadająca wszystkie wymagane uprawnienia i licencje. Wynajmujemy autokary o podwyższonym standardzie  – posiadające na wyposażeniu – klimatyzacje,  rozsuwane fotele z pasami bezpieczeństwa, wyposażone w WC, spełniające normy Euro 5. 

Kiedy? 

  – Termin wyjazdu 02.07 – 12.07 – 10 dni!!!

Ile mamy miejsc?

  – Obóz współorganizujemy z zaprzyjaźnioną firmą i w sumie mamy 46 miejsc – my gwarantujemy 23 miejsca:)  

Czyli mamy kameralny wyjazd!!

Dla kogo?

   – Dla dzieci w wieku od 7 do 14 lat.

 

Cena zawiera!!

– realizację całego programu,

– opłacone dodatkowe atrakcje,
– opiekę wychowawczą – całą dobę,
– wykwalifikowaną kadrę,
– korzystanie ze sprzętu oraz obiektów sportowych,
– zakwaterowanie,
– pełne wyżywienie,
– transport
– ubezpieczenie NNW,
– gadżety, dyplomy, koszulkę,
– podatek VAT.

 

Diety: wegetariańska/wegańska/bezglutenowa/itp.:
20 pln / osoba / dzień

Cena obozu 2650 zł.